Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasza strona może działać lepiej. Dowiedz się więcej o Polityce cookie.

Akceptuj
Czytaj więcej

Precyzja w każdym ruchu

MYSZY VOLCANO

Bądź jak wirtualny ninja. Nie daj się zaskoczyć. To Ty masz zaskakiwać. Zaskakuj precyzją dzięki myszom MODECOM VOLCANO, które są wyposażone w szereg funkcji i usprawnień, m.in. funkcja nagrywania makr, wyjątkowe czułe sensory, dodatkowe ciężarki, czy zmienne DPI.

Podkładka pod mysz i klawiaturę

PODKŁADKI VOLCANO

Podkładka pod mysz i klawiaturę MODECOM VOLCANO zaprojektowana została z myślą o graczach, którzy wymagają komfortu absolutnego. Wykonana z materiałów maksymalizujących komfort korzystania z komputera, zapewnia także ponadprzeciętne możliwości wykorzystania wszystkich parametrów myszy. Przyjemna w dotyku i ułatwiająca pracę przy komputerze ma dodatkowo walory estetyczne. Podkładka świetnie wkomponowuje się na biurku pod klawiaturę i mysz, ciesząc swoim wyglądem najbardziej wymagających graczy.

Broń perfekcyjna w wirtualnej walce

KLAWIATURY VOLCANO

Klawiatury mechaniczne MODECOM VOLCANO są tak trwałe, że wytrzymają nawet najbardziej zajadłą wirtualną bitwę, dając Ci to, co mają w sobie najlepsze. A mają w sobie dużo dobrego! Pełny anti-ghosting? Blokada klawisza Windows? Dwuwarstwowe klawisze double-injection? Mamy to wszystko!